Aktuality

Aktuality z obchodu včetně fotografií zveřejňujeme na facebooku, který se zobrazuje přímo na našem webu


Na základě zájmu našich zákaznic o společenské šaty např. pro doprovod na svatbu, na promoce či jiné akce, jsme získali několik vzorových šatů a společenských kostýmů. V případě zájmu rozšíříme náš sortiment o tento typ šatů - foto šatů najdete na facebooku.


Na naší prodejnu již přišlo jaro:-). Máme spoustu nového zboží - šaty, saka, svetry, kalhoty, trika, jarní bundy, baloňáky, prostě všechno. Na facebooku je několik foteček právě dokončené velikonoční výlohy, ale není nad osobní návštěvu naší prodejny.

Těšíme se na Vás


Nová akce na naší prodejně - sleva 50% na veškerý sortiment mimo společenského zboží.

Přijďte co nejdříve, ať máte z čeho vybírat:-)

Tým Móda Aktual se těší na Vaši návštěvu


Vážené zákaznice, přestože se nezadržitelně blíží vánoce a Vy budete shánět dárky pro Vaše blízké, nezapomínejte na sebe a přijďe si k nám udělat radost. Kromě nových věcí Vašich oblíbených značek concept k, ZERRES, Elon, Samira, ilmodo atd. máme také různé aktuální slevy. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Milé zákaznice, jak jsme slíbili, máme pro Vás připraveny další (ještě výraznější) slevy na vybrané zboží a od pondělí 18.8.2014 budeme opět prodávat i před prodejnou.

Milé zákaznice, minulých čtrnáct dnů jsme měli před naší prodejnou slevovou akci na vybrané zboží. Jsme rádi, že jste si k nám, na rozpálenou Karlovinu, našly cestu a vybraly si zboží za zvýhodněné ceny. Chtěli bychom Vás informovat, že sice již neprodáváme venku, ale slevy stále trvají. Těšíme se na Vaši návštěvu


Kontakt

Móda aktual - Jindřišská 2042, 530 02 Pardubice | 2014 © Websfera