O nás

Naše firma Móda Aktual vznikla v říjnu 2002. Původně jsme začínali v malé prodejně v Palackého ulici v Pardubicích. Od roku 2004 nás najdete ve větším prostoru na pěší zóně na „Karlovině“, Jindřišská ul. čp. 2042. Věnujeme se prodeji dámského oblečení především pro ženy středního a vyššího věku, které se chtějí oblékat moderně, jak se dnes říká trendy a přitom dávají přednost spíše klasické eleganci. Původně jsme začínali s dovozem různých značek, nyní prodáváme jak výrobky českých firem Elon, Sabatti, Silver Fashoin, tak zajímavých zahraničních výrobců např. ZERRES, Hans Schäfer, ROFA, Seidel. A stále se hledáme nové značky, které by doplnily náš sortiment. 

Stále zachováváme naši hlavní zásadu - nabízet pouze malé série, aby zákaznice měly jistotu, že budou oblečeny originálně. 

Věříme, že každá žena se ráda obléká a chceme jí nabídnout zajímavé výrobky za dostupné ceny. Máme radost, když se k nám zákaznice vracejí a společně vytváříme sortiment naší prodejny. Naším heslem je: Móda není věda, móda je radost.

Nyní, kdy prožíváme již druhou covidovou vlnu a opět jsme museli zavřít prodejnu, rozhodli jsme se nabídnout oblečení z našeho obchodu na vlastním e-shopu. Je to rozšíření našich služeb i do budoucna, až bude fungovat kamenná prodejna. Věříme, že náš nápad uvítáte a zůstaneme v kontaktu alespoň tímto způsobem.

I na e-shopu budeme dodržovat naši zásadu malých sérií, proto neváhejte s objednáním, pokud se vám něco zalíbí .......

Budete-li mít jakékoliv dotazy, jsme vám k dispozici na telefonu i mailu

Zdeněk a Alena Karešovi - Móda Aktual